DMSGuestbook v1.17.1 - en to nl translation catalogue (306 entries)

en: Options
nl: Opties

en: <span style='font-size:12px;'>DMSGuestbook</span>
nl: <span style='font-size:12px;'>DMSGastenboek</span>

en: Entries
nl: Bijdragen

en: Options have been saved
nl: Opties zijn opgeslagen

en: Options were not saved, text box is empty
nl: Opties werden niet opgeslagen, tekstvak is leeg

en: Create a page where you want to display the DMSGuestbook.
nl: Maak een pagina waarop je het DMSGastenboek wil weergeven.

en: Save the page and assign it under "Guestbook settings" -> "Basic".
nl: Bewaar de pagina en stel ze in bij "Gastenboek instellingen" -> "Basis".

en: Customize the guestbook to your desire!
nl: Pas het gastenboek aan naar uw wensen!

en: One or more options are missing.
nl: Een of meer opties ontbreken.

en: Update options database
nl: Opties bijwerken

en: was created
nl: was aangemaakt

en: was deleted
nl: was verwijderd

en: DMSGuestbook options
nl: DMSGastenboek opties

en: Don't forget to set the page id.
nl: Vergeet niet om de pagina id in te stellen.

en: All DMSGuestbook options were deleted
nl: Alle DMSGastenboek opties werden geschrapt

en: Database settings
nl: Database instellingen

en: Guestbook settings
nl: Gastenboek instellingen

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: entries
nl: berichten

en: waiting for approval
nl: wachten op goedkeuring

en: Server Settings
nl: Server Instellingen

en: MYSQL Server
nl: MySQL Server

en: Memory Limit
nl: Geheugen limiet

en: Graphic Settings
nl: Grafische instellingen

en: GD Version
nl: GD versie

en: Freetype Support
nl: Freetype ondersteuning

en: Freetype Linkage
nl: Freetype ondersteuning

en: PNG Support
nl: PNG ondersteuning

en: Permissions
nl: Machtigingen

en: Post settings
nl: Post instellingen

en: Spam settings
nl: Spam instellingen

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: CSS file writable
nl: CSS bestand schrijfbaar

en: xfiles.ttf readable
nl: xfiles.ttf leesbaar

en: Captcha Image
nl: Captcha afbeelding

en: If dmsguestbook.css exists and is writable, all CSS settings will be read from it.<br />Otherwise these settings will be loaded from the database.
nl: Als dmsguestbook.css bestaat en schrijfbaar is, zullen alle CSS instellingen worden ingeladen. <br /> Anders zullen deze instellingen worden geladen uit de database.

en: If you don't see the image here, check the xfiles.ttf and captcha.png permission in your captcha folder.
nl: Als je de afbeelding hier niet ziet, controleer dan de permissies van de xfiles.ttf en captcha.png bestanden in uw captcha map.

en: News
nl: Nieuws

en: No items
nl: Geen items

en: FAQ
nl: Veelgestelde vragen

en: [Status OK] %s does exist.
nl: [Status OK] %s bestaat.

en: Type "yes, i am sure" in this textfield if you want delete %s
nl: Typ  "yes, i am sure" in dit tekstveld als je %s wil verwijderen

en: All guestbook data will be lost!
nl: Alle gastenboek gegevens zullen verloren gaan!

en: delete %s
nl: verwijder %s

en: %s isn't exist.
nl: %s bestaat niet.

en: if you use mySQL 4.0.xx or lower
nl: als je MySQL 4.0.xx of lager gebruikt

en: Create
nl: Aanmaken

en: If you want use char like &auml;,&uuml;,&ouml;... and your mysql version is lower than 4.1, be sure the language
    			setting is e.g. "de-iso-8859-1" or similar. Check this with your mysql graphical frontenend like phpmyadmin.
nl: Als je karakters zoals ä, ü, ö ... wil gebruiken en je MySQL versie lager is dan 4.1, zorg er dan voor dat de taal
    \	\	\	instelling "de-iso-8859-1" is of iets dergelijks. Controleer dit via het mysql grafische frontenend zoals phpmyadmin.

en: If there is something wrong with my %s table:
nl: Als er iets mis is met mijn %s tabel:

en: [Status OK] "DMSGuestbook_options" found in %s.
nl: [Status OK] "DMSGuestbook_options" gevonden in %s.

en: No "DMSGuestbook_options" found in %s.
nl: Geen "DMSGuestbook_options" gevonden in %s.

en: Notice: You have some old "DMSGuestbook_xxxx" rows in your %s, but this have no functionality impact.
nl: Let op: Je hebt een aantal oude "DMSGuestbook_xxxx" rijen in uw %s, maar dit heeft geen gevolgen voor de functionaliteit.

en: Create new DMSGuestbook options
nl: Maak nieuwe DMSGastenboek opties aan

en: Type "delete" to remove all DMSGuestbook option entries from the %s table.
nl: Typ "delete" om alle DMSGastenboek opties te verwijderen uit de %s tabel.

en: Delete DMSGuestbook options from the database
nl: DMSGastenboek opties verwijderen uit de database

en: If there is something wrong with my<br />DMSGuestbook_options in %s:
nl: Als er iets mis is met mijn<br />DMSGuestbook_options in %s:

en: Copy this content to a text file in case if you need a backup.
nl: Kopieer deze inhoud naar een tekstbestand als je een back-up wil.

en: Restore DMSGuestbook_options:<br />
    		Open your DMSGuestbook option backup text file and put the content in the textfield below.<br />
    		All data will be overwrite!
nl: DMSGastenboek opties herstellen:<br />
    \	\	Open uw DMSGastenboek backup tekstbestand en zet de inhoud in het tekstveld hieronder.<br />
    \	\	Alle gegevens zullen overschreven worden!

en: Restore
nl: Herstellen

en: Would you really like to restore all data?
nl: Ben je zeker dat je alle gegevens wil terugzetten?

en: DMSGuestbook Database
nl: DMSGastenboek Database

en: DMSGuestbook options backup
nl: DMSGastenboek opties back-up

en: Save
nl: Opslaan

en: You have to delete the assigned guestbooks by clicking on "Clear all" before you can set this again. Assigned guestbooks will not be released until you press the "Save" button.
nl: Je moet de toegewezen gastenboeken verwijderen door op  "Alles wissen"  te klikken voordat je ze opnieuw kan instellen. Toegewezen gastenboeken zullen niet worden vrijgegeven totdat je op "Instellen" klikt.

en: To assign guestbook(s)
nl: Om gastenboeken toe te wijzen

en: Page
nl: Pagina

en: Page status
nl: Pagina status

en: Guestbook
nl: Gastenboek

en: Deactivate super guestbook
nl: Deactiveren super gastenboek

en: Language
nl: Taal

en: not selected
nl: niet geselecteerd

en: Activate this guestbook as super guestbook
nl: Activeer dit gastenboek als super gastenboek

en: Clear all
nl: Alles wissen

en: Would you like to display one particular guestbook in a different languages? Select your desired guestbook and mark the radio button. After that all pages with the assigned language will be bound with the guestbook that you've selected.
nl: Wilt u een bepaald gastenboek weergeven in een andere taal? Selecteer het gewenste gastenboek en markeer de radio-knop. Hierdoor zullen alle pagina's met de geselecteerde taal gekoppeld worden aan het gekozen gastenboek.

en: Set
nl: Instellen

en: How to use:<br />1.) Reset all assigned guestbooks by clicking on "Clear all"<br />2.) Select your desired language<br /> 3.) Select your guestbook(s) by clicking "Set" in ascending order.<br />4.) Press the "Save" button
nl: Hoe te gebruiken: <br />1.) Reset alle toegewezen gastenboeken door op "Wis alle" te klikken<br /> 2.) Selecteer de gewenste taal <br /> 3.) Selecteer uw gastenboek(en) door in oplopende volgorde op "Instellen" te klikken. <br /> 4.) Druk op "Opslaan"

en: Post per page
nl: Inzendingen per pagina

en: Number of entry in each page
nl: Aantal berichten per pagina

en: Message text length
nl: Lengte van het bericht

en:  chars
nl: karakters

en: Define the maximum allowed lenght each message text<br />Deactivate this feature to set 0
nl: Stel de maximaal toegestane lengte in van het bericht<br />Deactiveer deze functie door 0 in te geven

en: Guestbook width
nl: Gastenboek breedte

en: Guestbook width in percent<br /><br />Variable: {width1}
nl: Gastenboek breedte in procent<br /><br />Variabele: {width1}

en: Separator width
nl: Scheidingsteken breedte

en: Separator width in percent<br /><br />Variable: {width2}
nl: Scheidingsteken breedte in procent <br /><br />Variabele: {width2}

en: Guestbook position (x-axis)
nl: Gastenboek positie (x-as)

en: Absolute guestbook position in pixel horizontal (x-axis)<br /><br />Variable: {position1}
nl: Absolute gastenboek positie in pixels, horizontaal (x-as) <br /><br />Variabele: {position1}

en: Guestbook position (y-axis)
nl: Gastenboek positie (y-as)

en: Absolute guestbook position in pixel vertical (y-axis)<br /><br />Variable: {position2}
nl: Absolute gastenboek positie in pixels verticaal (y-as) <br /><br />Variabele: {position2}

en: Navigation char style<br /><br />e.g. < >
nl: Navigatie karakter stijl<br /><br />bijv. < >

en: Navigation char style
nl: Navigatie karakter stijl

en: Navigation char size
nl: Navigatie karakter formaat

en: Navigation font size in pixel<br /><br />Variable: {navigationsize}
nl: Navigatie lettergrootte in pixels <br /><br />Variabele: {navigationsize}

en: Guestbook form position
nl: Gastenboek formulier positie

en: Visible the guestbook input form on top or bottom
nl: Het gastenboek invulformulier boven- of onderaan tonen

en: Link text
nl: Linktekst

en: Define a link text if you selected "bottom\
nl: Definieer een link tekst als je "onderaan" selecteerde

en: Sort guestbook items
nl: Sorteer gastenboek items

en: DESC = Newer post first<br />ASC = Older post first
nl: DESC = Nieuwe berichten eerst <br />ASC = Oude berichten eerst

en: Use the database id to consecutively numbered each guestbook entry
nl: Gebruik de database id om de berichten te nummeren

en: Form template
nl: Formuliersjabloon

en: Create your own input form template and use it is on your guestbook site<br /><br />See an examle in "/template/form/default.tpl\
nl: Maak je eigen invulformulier sjabloon en gebruik het op je gastenboek site <br /><br />Zie een voorbeeld in "/template/form/default.tpl\

en: Post template
nl: Berichtensjabloon

en: Create your own guestbook post template and use it is on your guestbook site<br /><br />See an examle in "/template/post/default.tpl\
nl: Maak je eigen gastenboek bericht sjabloon en gebruik het op je site <br /><br />Zie een voorbeeld in "/template/post/default.tpl\

en: rel="nofollow" tag for posted url's
nl: rel="nofollow" tag voor geposte url's

en: Activate the nofollow tag for posted url's<br /><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow" target="_blank">http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow</a>
nl: Activeer de nofollow-tag voor geposte url's <br /><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow" target="_blank">http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow</a>

en: Additional selectbox
nl: Aanvullende selectiebox

en: Define a selectbox and fill this with your own values.<br />See some examples in your "dmsguestbook/module" folder.
nl: Definieer een selectiebox en vul deze met uw eigen waarden. <br />Zie enkele voorbeelden in de "dmsguestbook/module" map.

en: Additional selectbox title
nl: Aanvullende selectiebox titel

en: This text will be shown on your input form guestbook page.<br />You could leave this textfield blank by using space character.
nl: Deze tekst zal worden weergegeven op uw gastenboek invulformulier. <br />Je zou dit tekstveld leeg kunnen laten met behulp van een spatie.

en: Show additional value
nl: Toon aanvullende waarde

en: Show additional text in each guestbook post.<br />You could edit the appearance in "template/post/default.tpl"<br />The default setting will be set the additional text on the footer of guestbook post.
nl: Toon aanvullende tekst in elk gastenboek bericht. <br /> Je kan het model aanpassen in  "template/post/default.tpl"<br />De standaardinstelling zal worden bijgeplaatst in de voettekst van het gastenboek.

en: Separator color
nl: Kleur scheidingsteken

en: Separator between header and body in each entry<br /><br />Variable: {separatorcolor}
nl: Scheidingsteken tussen de header en body van elk item <br /><br />Variabele: {separatorcolor}

en: Outside border color
nl: Kleur buitenrand

en: Color of the outside box<br /><br />Variable: {bordercolor1}
nl: Kleur buitenkant vak <br /><br />Variabele: {bordercolor1}

en: Textfield border color
nl: Tekstveld randkleur

en: Color of all textfield borders<br /><br />Variable: {bordercolor2}
nl: Kleur van alle tekstveld randen<br /><br />Variabele: {bordercolor2}

en: Navigation char color
nl: Kleur navigatie karakter

en: Define the navigation color<br /><br />Variable: {navigationcolor}
nl: Definieer de navigatie kleur <br /><br />Variabele: {navigationcolor}

en: Font color
nl: Kleur lettertype

en: Overall font color<br /><br />Variable: {fontcolor1}
nl: Algemene kleur lettertype <br /><br />Variabele: {fontcolor1}

en: Antispam image text color
nl: Tekstkleur antispam afbeelding

en: Antispam image text color<br /><br />Variable: {captcha_color}
nl: Tekstkleur antispam afbeelding <br /><br />Variabele: {captcha_color}

en: Date / Time format
nl: Datum / Tijd-formaat

en: More infos
nl: Meer info

en: Set your language: e.g. en_EN, de_DE, fr_FR, it_IT, de, ge ...<br />(must be installed on your system)
nl: Stel uw taal in: bijv. en_EN, nl_NL, fr_FR, it_IT, de, ge ... <br />(Moet geïnstalleerd zijn op uw systeem)

en: Time offset: Use this offset if your Wordpress installation is not in the same country where you live.<br />e.g. You live in London and the Wordpress installation is on a server in Chicago.<br />If You want to show the date in GMT (Greenwich Mean Time), set the offset -6 and check the correct time below.<br /><br /> Notice: Don't use the %z or %Z parameter if your offset isn"t 0.
nl: Tijd offset: Gebruik de offset als je Wordpress installatie zich niet in hetzelfde land bevindt dan waar je woont. <br />Je woont bijvoorbeeld in Londen en de Wordpress installatie staat op een server in Chicago. <br /> Als je de datum in GMT (Greenwich Mean Time) wil laten zien, zet de offset op -6 en controleer de juiste tijd hieronder. <br /><br />Opmerking: Gebruik de z% of% Z parameter niet als je offset niet 0 is.

en: Send a mail
nl: E-mail verzenden

en: Receive a notification email when user write an new guestbook post
nl: Ontvang een e-mailbericht wanneer een gebruiker een nieuw gastenboek bericht post

en: Email address
nl: E-mail adres

en: The email address which the message to be sent is<br />Multiple email adresses are allowed, split these with the ";" separator.<br />e.g. test1@example.com;test2@example.com;test3@example.com
nl: Het e-mailadres waarnaar het bericht moet worden verstuurd<br />Meerdere e-mailadressen zijn mogelijk met de ";" separator. <br />vb. test1@voorbeeld.com; test2@voorbeeld.com; test3@voorbeeld.com

en: Send method
nl: Verzend methode

en: Use PHP internal mail function if your server supporting this.<br />A SMTP server could be need username and password as authentification which you must known.
nl: Gebruik de interne PHP mail functie als uw server dit ondersteunt. <br />Een SMTP-server kan een gebruikersnaam en wachtwoord nodig hebben ter authenticatie.

en: SMTP host
nl: SMTP-host

en: The SMTP server which do you want to connect.
nl: De SMTP-server waarmee je verbinding wil maken.

en: SMTP port
nl: SMTP-poort

en: 25 = standard port<br />465 = SMTP over SSL port<br />587 = Alternative SMTP port<br /><br />Check your mail documentation for further information.
nl: 25 = standaard poort <br />465 = SMTP over SSL-poort <br />587 = Alternatieve SMTP-poort <br /><br />Controleer uw e-mail documentatie voor meer informatie.

en: SMTP username
nl: SMTP-gebruikersnaam

en: SMTP username if is needed.<br /><br />Check your mail documentation for further information.
nl: SMTP-gebruikersnaam indien nodig.<br /><br />Controleer uw e-mail documentatie voor meer informatie.

en: SMTP password
nl: SMTP-wachtwoord

en: SMTP password if is needed.<br /><br />Check your mail documentation for further information.
nl: SMTP-wachtwoord, indien nodig.<br /><br />Controleer uw e-mail documentatie voor meer informatie.

en: SMTP authentification
nl: SMTP-authentificatie

en: SMTP authentification if is needed. <br /><br />Check your mail documentation for further information.
nl: SMTP-authentificatie indien nodig.<br /><br />Controleer uw e-mail documentatie voor meer informatie.

en: SMTP SSL (secure socket layer) if is needed.<br /><br />Check your mail documentation for further information.
nl: SMTP SSL (secure socket layer) indien nodig.<br /><br />Controleer uw e-mail documentatie voor meer informatie.

en: DMSGuestbook has found an Akismet key %s
nl: DMSGastenboek heeft een Akismet sleutel %s gevonden

en: No WordPress API key for Akismet was found! Activate the Akismet plugin and create a key. More information under: <a href="http://akismet.com/" target="_blank">http://akismet.com/</a> and <a href="http://en.wordpress.com/api-keys/" target="_blank">http://en.wordpress.com/api-keys/</a>
nl: Geen WordPress API-sleutel voor de Akismet gevonden! Activeer de Akismet-plugin en maak een sleutel aan. Meer informatie op: <a href="http://akismet.com/" target="_blank">http://akismet.com/</a> en <a href="http://en.wordpress.com/api-keys/" target="_blank">http://en.wordpress.com/api-keys/</a>

en: Move spam to the spam folder@Block guestbook post if spam is found on it@
nl: Verplaats spam naar de spam folder@Gastenboek bericht blokkeren als er spam in wordt gevonden@

en: What should Akismet do if spam are detected?
nl: Wat moet Akismet doen als spam wordt gedetecteerd?

en: Antispam off:@Antispam image:@Antispam mathematic figures:@reCAPTCHA:@
nl: Antispam off:@Antispam afbeelding:@Antispam wiskundige figuren:@reCAPTCHA:@

en: Image:<br /><img src="../wp-content/plugins/dmsguestbook/captcha/captcha.php" /><br />If you don't see the image here, check the xfiles.ttf and captcha.png permission in your captcha folder<br /><br />Mathematic figures:<br />4 + 9 = 13<br /><br />reCAPTCHA: <a href="http://recaptcha.net" target="_blank">learn more about reCAPTCHA</a>
nl: Afbeelding:<br /><img src="../wp-content/plugins/dmsguestbook/captcha/captcha.php" /><br /> Als je de afbeelding niet ziet, controleer dan de permissies op de xfiles.ttf en captcha.png bestanden in uw captcha map<br /><br />Wiskundige figuren:<br />4 + 9 = 13<br /><br />reCAPTCHA: <a href="http://recaptcha.net" target="_blank">Leer meer over reCAPTCHA</a>

en: reCAPTCHA public key
nl: reCAPTCHA publieke sleutel

en: Enter here you reCAPTCHA public key.
nl: Vul hier je reCAPTCHA publieke sleutel in.

en: Learn more about reCAPTCHA
nl: Leer meer over reCAPTCHA

en: reCAPTCHA private key
nl: reCAPTCHA prive-sleutel

en: Enter here you reCAPTCHA private key.
nl: Vul hier je reCAPTCHA prive-sleutel in.

en: Antispam key
nl: Antispam sleutel

en: Set a random key to prevent spam.<br />Every page refresh will create a new key which can be saved.<br />It's used for: Antispam image & Antispam mathematic figures.
nl: Stel een willekeurige sleutel in om spam te voorkomen. <br />Elke pagina vernieuwing maakt een nieuwe sleutel aan dewelke opgeslagen kan worden. <br />Het wordt gebruikt voor: Antispam afbeelding & Antispam wiskundige figuren.

en: Email
nl: E-mail

en: User must fill out the email text field
nl: Gebruiker moet het e-mail tekstveld invullen

en: User must fill out the website text field
nl: Gebruiker moet het website tekstveld invullen

en: Mandatory char
nl: Verplicht karakter

en: Mandatory char were to display on guestbook input form
nl: Waar moet het verplichte karakter geplaatst worden in het gastenboek invulformulier

en: Show email
nl: Toon e-mail

en: Visible email for everyone in each post
nl: E-mail voor iedereen zichtbaar in elk bericht

en: Show website
nl: Toon website

en: Visible website for everyone in each post
nl: Website voor iedereen zichtbaar in elk bericht

en: Show ip address
nl: Toon IP-adres

en: Visible ip for everyone in each post
nl: IP voor iedereen zichtbaar in elk bericht

en: Mask ip address
nl: Maskeer ip adres

en: Mask ip adress if this is visible
nl: Maskeer IP-adres indien dit zichtbaar is

en: Email image path
nl: Pad naar e-mail afbeelding

en: Actually image:
nl: Huidige afbeelding:

en: Website image path
nl: Pad naar website afbeelding

en: Admin must every post review
nl: Beheerder moet elk bericht goedkeuren

en: Admin must review every post before this can display on the page.<br />You can edit the guestbook review status under "Entries".
nl: Beheerder moet elk bericht goedkeuren voordat het weergegeven kan worden. <br />Je kan de revisiestatus van het gastenboek aanpassen onder "Berichten".

en: URL overrule
nl: URL overrulen

en: You can overrule this link if you have trouble with the guestbook form submit.
nl: Je kan deze link overrulen als je problemen hebt met het verzenden van het gastenboek formulier.

en: Example
nl: Voorbeeld

en: User can use Gravatar
nl: Gebruiker mag een Gravatar gebruiken

en: You can specify a rating of G, PG, R, or X.<br />[G] A G rated gravatar is suitable for display on all websites with any audience type.<br />[PG] PG rated gravatars may contain rude gestures, provocatively dressed individuals, the lesser swear words, or mild violence.<br />[R] R rated gravatars may contain such things as harsh profanity, intense violence, nudity, or hard drug use.<br />[X] X rated gravatars may contain hardcore sexual imagery or extremely disturbing violence.
nl: Je kan een G, PG, R, of X rating geven. <br />[G] Een G gravatar is geschikt voor weergave op alle publieke websites. <br />[PG] PG gravatars kunnen onbeschofte zaken bevatten, uitdagende kleding, scheldwoorden of licht geweld. <br />[R] R gravatars kunnen dingen als harde vloeken, hevig geweld, naakt of harddrugs bevatten. <br />[X] X gravatars kunnen hardcore seksuele beelden of zeer verontrustend geweld bevatten.

en: Gravatar size
nl: Gravatar formaat

en: Image size in pixel
nl: Beeldgrootte in pixels

en: DMSGuestbook settings
nl: DMSGastenboek instellingen

en: This role affects with
nl: Deze rol beïnvloedt

en: Guestbook entries (show, edit, delete)
nl: Gastenboek berichten (toon, bewerk, verwijder)

en: Spam entries (show, edit, delete)
nl: Spam berichten (toon, bewerk, verwijder)

en: NEW!
nl: NIEUW!

en: New CSS entries found, press the save button to save it.
nl: Nieuwe CSS-items gevonden, druk  op de knop Opslaan om te bewaren.

en: Press the save button to restore CSS settings.
nl: Druk op de knop Opslaan om CSS-instellingen te herstellen.

en: Relative guestbook position (left to right)
nl: Relatieve gastenboek positie (van links naar rechts)

en: Separator between header and body in each entry
nl: Scheidingsteken tussen de header en body van elk item

en: Border of the outside box
nl: Rand van de buitenste kader

en: Color of all textfield border
nl: Kleur van alle tekstveld randen

en: Navigation color
nl: Navigatie kleur

en: Overall font color
nl: Algemene kleur lettertype

en: Stylesheet (CSS) Help & Tutorials:<br />English: <a href="http://www.html.net/tutorials/css/" target="_blank">http://www.html.net/tutorials/css/</a><br />German: <a href="http://www.css4you.de/" target="_blank">http://www.css4you.de/</a><br />Or ask Google and friends :-)
nl: Stylesheet (CSS) Help & Tutorials:<br />English: <a href="http://www.html.net/tutorials/css/" target="_blank">http://www.html.net/tutorials/css/</a><br />German: <a href="http://www.css4you.de/" target="_blank">http://www.css4you.de/</a><br />Of Google is je vriend :-)

en: Description
nl: Omschrijving

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Basic
nl: Basis

en: Extended
nl: Uitgebreid

en: Color
nl: Kleur

en: Time / Date
nl: Tijd / Datum

en: Email Notification
nl: E-mail notificatie

en: Mandatory
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: User must fill out name text field
nl: Gebruiker moet naam tekstveld invullen

en: Message
nl: Bericht

en: User must fill out message text field
nl: Gebruiker moet bericht tekstveld invullen

en: Role
nl: Rol

en: is writable
nl: is schrijfbaar

en: is not writable or doesn't exist
nl: is niet beschrijfbaar of bestaat niet

en: If dmsguestbook.css exist and is writable, all CSS settings will be read from it.<br />Otherwise these settings will be loaded from the database.
nl: Als dmsguestbook.css bestaat en beschrijfbaar is, zullen alle CSS instellingen worden ingelezen. <br />Anders zullen de instellingen uit de database worden ingelezen.

en: Settings for custom CSS
nl: Instellingen voor aangepaste CSS

en: Mouse hover color
nl: Muisaanwijzer hover kleur

en: Email and url image properties
nl: Eigenschappen voor E-mail en url afbeelding

en: Restore default settings - All data will be replaced
nl: Standaardinstellingen herstellen - Alle gegevens zullen worden vervangen

en: File not found!
nl: Bestand niet gevonden!

en: Not a valid file, must be a language file with .txt prefix.
nl: Geen geldig bestand, moet een taal bestand zijn met .txt prefix.

en: saved
nl: opgeslagen

en: Use the DMSGuestbook admin interface for change these css settings.
    Don't edit this file direct, your change could be overwrite by the DMSGuestbook admin.
    If dmsguestbook.css is exist and writable, all CSS settings will be read from it.
    Otherwise these settings will be load from the database.
nl: Gebruik de DMSGastenboek admin-interface de css instellingen te wijzigen. Bewerk dit bestand niet rechtstreeks, het kan overschreven worden door de DMSGastenboek admin. Als dmsguestbook.css bestaat en schrijfbaar is, zullen alle CSS instellingen worden ingelezen. Anders zullen de instellingen worden geladen uit de database.

en: Search
nl: Zoeken

en: Clear
nl: Wissen

en: Search in: Name, Message, IP, Website and Email Fields.<br />Use % to specify search patterns. e.g. %fox% or %fox or fox%
nl: Zoeken in: Naam, Bericht, IP, website en e-mail velden. <br />Gebruik % om zoekpatronen te specificeren. bv %vos% of %vos of vos%

en: Active: Guestbook
nl: Actief: Gastenboek

en: Guestbook: All
nl: Gastenboek: Alle

en: Bulk Action
nl: Bulkactie

en: Mark as Spam
nl: Markeren als spam

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Set post visible
nl: Inzending zichtbaar zetten

en: Set post hidden
nl: Inzending verborgen zetten

en: Apply
nl: Uitvoeren

en: Would you really like to do this?
nl: Ben je zeker?

en: Author
nl: Auteur

en: Comment
nl: Reactie

en: Action
nl: Actie

en: No entries found.
nl: Geen items gevonden.

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Submitted on
nl: Ingediend op

en: Edit
nl: Bewerken

en: Would you really like to delete this dataset?
nl: Ben je zeker dat je deze dataset wil verwijderen?

en: Back
nl: Terug

en: Assigned to: Guestbook
nl: Toegewezen aan: Gastenboek

en: Switch to: Guestbook
nl: Overschakelen naar: Gastenboek

en: Admin review
nl: Beheerder review

en: If the Admin review checkbox is activated, the post will not be shown on the guestbook page.
nl: Indien het Beheerder review selectievakje is aangestipt, zal de post niet worden weergegeven in het gastenboek.

en: Date
nl: Datum

en: Day.Month.Year,Hour:Minute:Second
nl: Dag.Maand.Jaar,Uur:Minuut:Seconde

en: (DD.MM.YYYY,HH:MM:SS)
nl: (DD.MM.JJJJ,HH:MM:SS)

en: Don't remove the "http(s)://" tag.
nl: De "http(s)://" tag niet verwijderen.

en: Additional
nl: Aanvullende

en: Would you really like to clear this text field? Don\'t forget to press the "Save" button.
nl: Ben je zeker dat je dit tekstveld wil wissen? Vergeet de "Opslaan" knop niet.

en: Would you really like to edit this dataset?
nl: Ben je zeker dat je deze dataset wil wijzigen?

en: Would you really like to delete ALL data entries?
nl: Ben je zeker dat je ALLE gegevens wil wissen?

en: Delete all Spam (%s) entries
nl: Alle Spam (%S) berichten wissen

en: Unmark Spam
nl: Spam niet markeren

en: Dataset (%) was saved
nl: Dataset (%) opgeslagen

en: Dataset (%) was deleted
nl: Dataset (%) verwijderd

en: All Dataset were deleted
nl: Alle Datasets verwijderd

en: Restore default settings
nl: Standaardinstellingen herstellen

en: have permission
nl: toestemming hebben

en: is writable!
nl: is beschrijfbaar!

en: Set %s readonly again when your finished to customize!
nl: Zet %s terug read only wanneer je klaar bent met aanpassen!

en: %s is <font style='color:#bb0000;'>not writable!
nl: %s is <font style='color:#bb0000;'>niet beschrijfbaar!

en: Set the write permission for %s to customize this file.
nl: Stel schrijfrechten in voor %s om dit bestand te kunnen aanpassen.

en: This option(s) was not found in
nl: Deze optie is niet gevonden in

en: You need <i>%s</i> rights to have access to this page.
nl: Je moet <i>%s</i> rechten hebben voor toegang tot deze pagina.

en: This entry contains probably Spam!
nl: Dit bericht bevat waarschijnlijk spam!

en: This entry was not inscribed!
nl: Dit bericht is niet opgeslagen!

en: Database not available!
nl: Database niet beschikbaar!

en: From
nl: Van

en: Additional text
nl: Aanvullende tekst

en: You have a new guestbook post!
nl: Er staat een nieuw bericht in je gastenboek!

en: This will be shown on top of you widget.
nl: Dit zal boven je widget getoond worden.

en: Page id
nl: Pagina id

en: Which guestbook would you like to display on your sidebar?
nl: Welk gastenboek wil je weergeven in de zijbalk?

en: Number
nl: Aantal

en: How many guestbook entries do you want to see on your widget?
nl: Hoeveel gastenboek berichten wil je zien in je widget?

en: Lenght
nl: Lengte

en: Cut message text after X characters.
nl: Bericht tekst afknippen na X karakters.

en: Set the date and time format.
nl: Instellen datum en tijd formaat.

en: Gravatar rating & Gravatar size
nl: Gravatar rating & Gravatar formaat

en: Don't forget to close all tags!
nl: Vergeet niet om alle tags te sluiten!

en: Default
nl: Standaard

en: Header
nl: Hoofding

en: Footer
nl: Voettekst

en: Auto link to a guestbook post
nl: Auto link naar een gastenboek bericht

en: LINK1 is trying to generate a link to guestbook with the "page_id=id" statement which is defined under page id.
nl: Link1 probeert een link te maken naar het gastenboek met het "page_id=id" statement, hetwelk gedefinieerd is onder de pagina id.

en: LINK2 is trying to generate a link to guestbook with the "p=id" statement where is defined under page id.
nl: Link2 probeert een link te maken naar het gastenboek met het "p=id" statement, hetwelk gedefinieerd is onder de pagina id.

en: Link to the guestbook post (manually)
nl: Link naar het gastenboek bericht (handmatig)

en: Using SHOW_POST when do you want to connect from an other webpage to your guestbook page, when do you want to define your own path or when do you have problems with LINK1 or LINK2.
nl: Gebruik SHOW_POST als je van een andere webpagina naar je gastenboek pagina wil linken, als wil je je eigen pad wil definiëren of wanneer je problemen hebt met LINK1 of LINK2.

en: Count guestbook entries
nl: Gastenboek berichten tellen

en: Entries will be display in bold.
nl: Inzendingen worden vetgedrukt weergegeven.

en: Show the database unique id
nl: Toon de unieke database id

en: Id will be display in bold.
nl: Id wordt in het vet weergegeven.

en: Show the date which guestbook post was saved
nl: Toon de datum waarop het gastenboek bericht werd bewaard

en: Date will be display in italic.
nl: Datum wordt cursief weergegeven.

en: Show the visitor name
nl: Toon de bezoeker naam

en: Visitor name will be display underlined.
nl: Bezoeker naam wordt onderstreept weergegeven.

en: Show the guestbook post text
nl: Toon het gastenboek bericht tekst

en: The whole guestbook post will be display in font size 9 pixel.
nl: Het ganse gastenboek bericht wordt weergegeven in 9 pixels font grootte.

en: Show gravatar image if available
nl: Toon gravatar afbeelding indien beschikbaar

en: This is my gravatar image
nl: Dit is mijn gravatar afbeelding
